Täispuidust Kujundite pusle


Toote hind 29,90 EUR

Täispuidust käsitööna valminud kujundite pusle pakub lapsele palju mängurõõmu, arendades samaaegselt tema peenmotoorikat ja keskendumisvõimet. Pakume puslet kahe erineva sisuga - erinevates toonides kolmnurk-ring-ruut sisuga või erinevates suurustes ringidega.

Eesti Montessori Ühing soovitab:
Kolmnurk-ruut-ring pusle:
Vahend koosneb kolmest eri värvi nupuga kujundist. Kujundeid sobitades areneb nii lapse keskendusmisvõime, nägemismeel kui ka peenmotoorika. Vahend tutvustab lapsele kolme põhivärvi. Nupuga puslekujunditega töötamine toetab õige pliiatsihoiu väljakujunemist ning tugevdab käelihaseid. Kuna iga kujund sobib ainult oma õigele kohale, arendab vahend lapse probleemilahendusoskust.

Kolme ringiga pusle:
Vahend koosneb kolmest sama värvi nupuga ringist, muutujaks on ringide suurus. Lapse nägemismeel areneb, ta õpib visuaalselt ringide suurust hindama ning neid suuruse järgi järjestama. Nupuga puslekujunditega töötamine toetab õige pliiatsihoiu väljakujunemist ning tugevdab käelihaseid, areneb ka keskendumisvõime.

Sobilik lastele vanuses alates 14 elukuud.


Lisainfo:
Komplekti kuulub: ruut-ring-kolmnurk pusle või erinevas suuruses ringidega pusle.
Tarneaeg:
2-3 tööpäeva

Pikkus: laius 30 cm x sügavus 15 cm x kõrgus 3,5 cm 
Mänguasjade valmistamisel on kasutatud värve ning liime, mis on ohutud väikelastele suhu pistmiseks (mürgivabad ja süljekindlad). Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Tooted on valminud Eesti metsades ühest levinumast puust - männist. Valisime männi, kuna see on oma olemuselt pehmem ja ei lõhene.

Toodetel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.


 
Email again:
Paki saatmine