Täispuidust Kujundite sorteerimine


Toote hind
 49,90 EUR


Täispuidust käsitööna valminud Kujundite sorteerimise sahtel pakub väga mitmekülgset ja põnevat mängurõõmu. Väike maailmaavastaja saab kujundid (kolmnurgad, ruudud ja ringid) sahtlisse sorteerida, peale seda eemaldada ülemise plaadi või hoopis avada sahtli, et need taas avastada. Sahtlitega mängimine on alati väikelastele rõõmu pakkunud ja nüüd on see täiesti lubatud ja ohutu!

Eesti Montessori Ühing soovitab:
Kujunditega sorteerijaga mängides areneb lapse silma-käe koostöö ning peenmotoorika. Erinevate geomeetriliste kehadega toimetades õpib laps vähehaaval neid sorteerima. Samuti kinnistab vahend eseme jäävuse mõistet.


Sobilik lapsele vanuses alates 14 elukuud.

Lisainfo:
Komplekti kuulub Kujundite sorteerija koos 2 kolmnurga, 2 ringi ja 2 ruuduga.
Tarneaeg:
 3-5 tööpäeva
Teki mõõdud: laius 15 cm x sügavus 15 cm x kõrgus 13 cm

Kujundid (pall, kolmnurk ja ruut) on mõõduga 4 cm.
Mänguasjade valmistamisel on kasutatud värve ning liime, mis on ohutud väikelastele suhu pistmiseks (mürgivabad ja süljekindlad). Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Tooted on valminud Eesti metsades ühest levinumast puust - männist. Valisime männi, kuna see on oma olemuselt pehmem ja ei lõhene.

Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis

Email again:
Paki saatmine