Täispuidust Riideraam


Toote hind 24,90 EUR (1 sisuga)
Toote hind 34,90 EUR (2 sisuga)

Täispuidust valminud Riideraam õpetab lapsele eluks vajalikke oskusi läbi mängulise elemendi. Riideraamil on kaks erinevat ja kergesti vahetatavat sisu - nööpide ja lukuga. Riidest sisud on vahetavad krõpsudega toote tagumiselt küljelt, mida on lihtne teha ka lapsel endal. Oleme mõelnud nii väikeste printside kui printsesside peale, seega on Riideraami võimalik osta nii sinistes kui roosades toonides sisuga.


Eesti Montessori Ühing soovitab: 

Riideraami abil harjutab laps erinevaid riietumisega seotud oskusi nagu nööpimine, luku lahti tegemine ja kinnipanemine. Korraga tegeletakse ainult ühe uue oskuse harjutamisega. Riideraamiga mängides areneb lapse keskendumisvõime. Enese eest hoolitsemise oskus toetab lapse iseseisvumist. Läbi käelise tegevuse areneb peenmotoorika ning silma-käe koostöö.

Sobilik lapsele vanuses alates 18 elukuud.

Lisainfo:

Komplekti kuulub puidust riideraam koos ühe sisuga - nööpidega ning lukuga riidesisuga. Võimalus juurde osta ka teine sisu.
Tarneaeg:
3-5 tööpäeva
Mõõdud: laius 30 cm x kõrgus 30 cm x sügavus 2,5 cm
Mänguasjade valmistamisel on kasutatud värve ning liime, mis on ohutud väikelastele suhu pistmiseks (mürgivabad ja süljekindlad). Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Tooted on valminud Eesti metsades ühest levinumast puust - männist. Valisime männi, kuna see on oma olemuselt pehmem ja ei lõhene.

Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad
täpsemalt lugeda siit.  

Toodetel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.
 

Email again:
Paki saatmine