Oleme kõik Karloova tekstiilist mänguasjad loonud koos füsioterapeut Maarja Sädega. 

Maarja kirjutab enda kohta nii: "Olen õppinud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas füsioteraapia eriala ning oman terviseteaduste magistrikraadi. Beebidega töötamise soov tekkis mul bakalaureuse praktikal, kus sain kuu aega oma õpitud oskusi praktiseerida Tartu Ülikooli Lastehaigla füsioterapeudi Ülle Utsali käe all. Mulle nii tohutult meeldis seal ning tekkis arusaam, et soovin oma tuleviku just beebide ja väikelaste füsioteraapiaga siduda. Füsioterapeudina asusin tööle juba magistriõpingute esimesel aastal. Mul tekkis võimalus Ida-Tallinna Keskhaiglas töötada just pisikeste beebide ja lapseootel naistega. Ida-Tallinna Keskhaiglas olen töötanud peaaegu kuus aastat. Hetkel olen ma kodune ja veedan päevi oma kahe imearmsa lapse seltsis.

Oma igapäevatöös füsioterapeudina tekkis mul vajadus adekvaatse harjutuste materjali järgi, sest lapsevanemad kippusid unustama teraapias nähtud harjutusi. Olles ise lapsevanem, siis tean, et on vaja palju erinevaid beebiga seonduvaid asju meeles pidada. Pole midagi imekspandavat selles, kui koju jõudes minu ettenäidatud harjutused neil juba ammu ununenud on. Seoses sellega tekkis mul mõte teha oma raamat „Minu aktiivne beebi – arendavad harjutused sünnist esimese sammuni“ ning veebilehekülg, kus on kirja pandud olulisemad beebi arenguga seotud küsimused. Nii on lapsevanematel võimalus kodus kogu harjutusvara ja olulisemad õpetussõnad meelde tuletada. Mul on tohutult hea meel, et Karloova meeskond mind üles leidis ning, et mul oli võimalus beebide tegelusasjade loomisel neid nõustada ja abistada."


Meie puidust mänguasjade sari on valminud koostöös Eesti Montessori Ühinguga.
Eesti Montessori Ühingu peamiseks eesmärgiks on toetada lastele mitmekülgse ning arengukohase Montessori hariduse andmist.

Montessori õppevahendid on läbimõeldud tervikud ja neil on nii vahetud kui ka kaudsed eesmärgid.

Montessori pedagoogikas on 0–3-aastaste õppevahendid jagatud igapäevaelu, motoorika ja emakeele valdkondadesse. Erinevate teemade tööd ja vahendid moodustavad ühtse terviku, toetavad üksteist ja aitavad lapsel ümbritsevat maailma tundma õppida.

Montessori-sõbralikud mänguasjad toetuvad samadele põhimõtetele. Need mänguasjad on:

*naturaalsetest materjalidest

*keskenduvad korraga ainult ühe omaduse või oskuse omandamisele

*sisseehitatud veakontrolliga

*toetavad loovat mängu

*on tõetruud

*tunnetuslikud

*kaasahaaravad