Karloova on kodumaine ettevõte, kus valmistame väikelastele tekstiilist ja täispuidust mänguasju. Kõik meie tegelusasjad valmivad käsitööna, hoolikalt igale detailile tähelepanu osutades. Oleme põhjalikult läbi mõelnud toodete ohutuse, mistõttu on meie kangad ökoloogilisest puuvillast ning kõik mänguasjad vastavad Euroopa Liidu nõuetele kandes CE-vastavusmärgist. Soovime luua tegelusasju, mis pakuvad lapsele rohkelt mängulusti samaaegselt tema motoorikaoskusi arendades. Lapsed õpivad läbi mängu, seega teeme neile selle mängu avastusrohkeks ja arendavaks!

Usume, et kõik lastele mõeldud mänguasjad ei pea olema ühtemoodi kirevad, et tähelepanu köita vaid võib ka harmoonilisema tulemusega ja tegevusele keskendudes eesmärgi saavutada. Sugugi vähetähtis pole eesmärk, et need asjad ka kodusesse interjööri sobituksid.

Meie mänguasjad on valminud koostöös oma ala ekspertidega. Tekstiilist tegelusasjad on sündinud koostöös tekstiilikunstnik Kaili Kase ja laste füsioterapeut Maarja Sädega, täispuidust mänguasjad koostöös Eesti Montessori Ühinguga. Nii oleme toeks vanematele ja pakume kindlustunnet, et meie mänguasjad on beebile eakohased ning toetavad tema arenemist.