Tere tulemast Karloova maailma!

Meie oleme Kaili (pildil vasakul) ja Katri (pildil paremal) ning püüame olla teie teejuhiks sellel retkel. Oleme naabrid Tartust, Karlova linnaosast ning elanud kõrvuti puidust majades juba viimased 7 aastat. Katri on kahe aktiivse väikse poisi ema ning Kaili on emaks kahele täisealiseks saanud tüdrukule. Taustad on meil sootuks erinevad. Katri on töötanud viimased 9 aastat turundusvaldkonnas luues suurtele toidutööstustele uusi tooteid ning arendanud brände. Kaili seevastu on õppinud eelkooliealiste laste pedagoogikat ja psühholoogiat ning töötanud 22 aastat loomevaldkonnas. Lõime Karloova armastusest oma laste vastu ning tundest, et vajaka on terviklikust ja asjatundlikult loodud mänguasjade komplektist beebi esimeseks eluaastaks.

Soovime luua mänguasju, mis pakuks noorele emale kindlust olles ka tegelikult last arendavad ning eakohased. Oleme pikalt katsetanud ning laste füsioterapeudiga nõu pidanud, et tuua teieni komplekt mänguasju, mis toimivad kõik koos ning ka eraldi. Need on mänguasjad, mis pakuvad lapsele mängulusti samaaegselt tema motoorikaoskusi arendades. Lapsed õpivad läbi mängu, seega teeme neile selle mängu avastusrohkeks ja arendavaks!

Samuti usume, et kõik lastele mõeldud mänguasjad ei pea olema ühtemoodi kirevad, et tähelepanu köita vaid võib ka harmoonilisema tulemusega ja tegevusele keskendudes eesmärgi saavutada. Sugugi vähetähtis pole eesmärk, et need asjad ka kodusesse interjööri sobituksid. Mõtleme ka sellele, et kui laps kasvab, siis beebiea mänguasjast võiks kujuneda hiljem hoopis teistsuguste mängude osaline ja niiviisi kauem kesta.


Südames teiega,
Katri ja Kaili