Palju õnne, armas Eesti!

On eriline tunne elada ajal, kui saame koos tähistada Eesti Vabariigi sajandat sünnipäeva. Selle suure sündmuse ootuses, tekkis varakult väike elevus hinge ja muidugi mõtlesime kingituse peale, mille Karloova saaks oma armsatele sõpadele sel puhul valmistada. Eks me saime peagi aru, et ühest kingist jääb kindlasti väheseks ja et võtame ette ikka suuremalt. Ehk et jõuame aasta jooksul teid veel mitu puhku üllatada!
On väga hea meel, et saame jagada rõõmu ja vaimustust vastvalminud mänguasjadest ja aksessuaaridest. Uute toodete hulka kuuluvad beebi loovust arendav rõngastest torn, sini-must-valge beebilipp, kaelasall, tekstiilist lutipael ning peolipud, millega kaunistada pidulikke sündmusi. Nagu ka kõik teised tooted, on need sündinud koostöös tekstiilikunstnik Kaili Kase ja füsioterapeut Maarja Sädega.

Muidugi vaagisime tootesarja loomise alguses põhjalikult, mis oleksid just need esimesed märgid, mis tähistavad meie jaoks Eestimaad ja kuidas tuua need tähised omakorda väikelapse maailma. Kujutasime neid esemeid visandades ette, kuidas väike eestlane kasvab nendega koos juba sünnist alates, kuidas ta suureks saades hoiab beebilipu asemel käes suurt lippu ja rõngastest torni ladumise asemel läheb Eesti Vabariigi sünnipäeval pealinna Pika Hermanni torni tippu lipu heiskamisele kaasa elama. Nii ongi igal asjal oma lugu, millepärast julgeme need pühendada omapoolse kingitusena Eestile. Beebilipp on unikaalne ja inspireeritud meie trikoloorist, selle vars on sobiv haaramise harjutamiseks alates 2.elukuust. Nostalgiahõnguline tekstiilist rõngastest koosnev torn pakub mängulusti ja loovust ka beebieast kauem. Pidupäeval saab selle torni tippu heisata beebilipu ja nõndaviisi peol osaline olla.

Endiselt oleme loonud kõik sooja südamega ja käsitööna, väärtustades taaskasutust. Oleme järginud mänguasjade loomisel oma põhimõtteid, et need toetaksid igakülgselt väikelapse arengut - värvikooslus põhineb kontrastidel, nendesse on peidetud erineva kõlaga helid ja krabisev materjal, need on ohutud ja loovust arendavad.

Seekord mõtlesime ka enda sättimise peale ehk tootesarjas on oma koha leidnud aksessuaarid! Igale beebile on vajalik soojust ja turvatunnet pakkuv sall ja lutipael. Neid saab omavahel ja erinevate kostüümidega kombineerida, salli kinnitused on paindlikud arvestades lapse kasvu ja lutipael toimib hästi ka erinevate mänguasjade riputamiseks.Nii nagu iga laps on oluline on meile oluline ka kogu pere ja kodu, kus laps kasvab. Oluline on väärtustada koosolemist ja kodusoojust, mis koos olles tekib. Sellele mõeldes valmistasime sini-must-valged peolipud. Nagu ütleb tuntud laulusalm - Kaunistagem Eesti kojad kolme kodu värviga… - siis Karloova valikus on peolipud, millele on pealeõmmeldud tekst õnnesooviga. Lipurivi võib kasutada tähistamaks igat sündmust, kus on soov hüüda- Palju õnne! Vajadusel saab vahva koosluse tekitada teistest kollektsioonidest peolippudega, ka nendega, millele on pealeõmmeldud lapse nimi.

Soovime, et pidu kestaks meie kõigi südameis ja loovust jätkuks igasse hetke!


Vaata toodete kohta lähemalt siit
Eelmine
TEGELUSTEKK VS LAMAMISTOOL
Järgmine
Kuidas panna beebi kõhuli olemist nautima?

2 vastust

Email again:
otpMZCkgP 27. mai 2020
KbluoTrCBQdAREUN
fPXODvTJ 27. mai 2020
VqMyvJwPOtWERgAn