Kuidas kõik alguse sai?

Karloova sai alguse 2016. jaanuaris, lihtsast kokkusattumisest ja otsusest, mis sellele järgnes. Kuidas seda teisiti seletada, sest olime seitse aastat Tartu südames, väikeses puust linnaosas Karlovas, kõrvuti majades elanud kui siis ühel päeval jõudsime juhusliku vestluse käigus ühise tõdemuseni, et vajaka on terviklikust ja asjatundlikult loodud tegelusasjade komplektist beebi esimeseks eluaastaks.

Jõudsime arusaamiseni, et soovime koos tegema hakata mänguasju, mis pakuks noorele emale kindlust olles ka tegelikult last arendavad ning eakohased. Ja mis vähetähtis pole, ka kodusesse interjööri sobiks.

Nii me siis olime, Katri kolmeaastase Oliveri ja sel ajal veel sündimata Robini ema ja Kaili, kellel tütred äsja täiskasvanuks saanud, äkki ühisel äratundmisel. Huvitav ja mitte vähetähtis oli see seik seepärast, et meie taustad on sootuks erinevad, et üleüldse võiks tekkida hetk selliseks ühisosaks. Aga et see idee südames suuremaks kasvas ja päris ettevõtteks kujunes, on tõestus koostöö võimalikkusest.

Kuna ettevõte sündis ametlikult 2016 aasta novembris, siis meie esimestest mõtetest millest oleme jõudnud valmis asjadeni on palju muudatusi läbielatud ja kuhjaga kogemusi kogunenud. Oleme uurinud igasuguseid metoodikaid ja õpetusi erinevatest koolkondadest. Läbi selle võime jätkuvalt uskuda sisemist tunnet, et detailide ehk kujundite märkamine tervikus on loovuse arengus olulisel kohal ja et kujundada beebi ruumitaju.

Sellest, kuidad me endale brändi nime Karloova leidsime, juba lähemalt blogis!

Südames teiega,
Katri ja Kaili