Oleme loonud mitu kollektsiooni tekstiilist mänguasju - pastelsetes roosades ja sinistes toonides kollektsioon Väike Prints ja Väike Printsess, sooneutraalsetes toonides kollektsioon Hea algus ning rahvuslikes toonides kollektsioon EV100.
Nende all on erinevaid ja ka sarnaseid tooteid.

Käsitööna valminud puidust mänguasjad on loodud lastele vanuses 1-3 eluaastat, pakkumaks neile mängurõõmu läbi arendavate tegevuste. Sari on loodud koostöös Eesti Montessori Ühinguga. Sarjast leiab nii ehtsaid Montessori õppevahendeid kui ka nendest inspireeritud Montessori-sõbralikke mänguasju.

Oleme kõik tekstiilist tegelusasjad detailideni läbimõelnud koostöös füsioterapeut Maarja Sädega. Meie unistus on teha mänguasju, mis pakuvad emadele kindlust olles ka tegelikult last arendavad ning eakohased. Valmistada mänguasjad, mis pakuvad lapsele mängulusti samaaegselt tema motoorikaoskusi arendades. Usume, et kõik lastele mõeldud mänguasjad ei pea olema ühtemoodi kirevad, et tähelepanu köita vaid võib ka harmoonilisema tulemusega ja tegevusele keskendudes eesmärgi saavutada. Sugugi vähetähtis pole eesmärk, et need asjad ka kodusesse interjööri sobituksid. 


Kollektsioon Väike prints ja väike printsess

Kollektsioon Hea algus

Kollektsioon Eesti

Puidust käsitöö mänguasjad

Katsikukingitused

Karloova Kinkekaart