Esimene raamat Kodu


Toote hind 24,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud Esimene raamat seletab lihtsate kujundite abil kodu, kus kõik hea saab alguse.

Füsioterapeut Maarja Säde soovitab:
Riidest krõbisev tegelusraamat võimaldab Sinu lapsel arendada ja treenida haaramisoskust. Põnev krabisemise heli stimuleerib Sinu lapse kuulmise arengut ning muudab tegelusraamatu lapse jaoks väga huvitavaks mänguasjaks. Erinevate värvustega kujutatud kujundid raamatus stimuleerivad lapse nägemise arengut ning kujunditest moodustuv maja kujutis arendab Sinu lapse loogilist mõtlemist. Tegelusraamat on haaramisoskuse õppimise jaoks sobilik mänguasi beebile alates kolmandast elukuust, kuid emme-issi süles võib ta seda uudistada juba alates sünnist.
 
Lisainfo:
Tarneaeg:
2-3 tööpäeva. Kui lisame ka beebi nime, siis 3-5 tööpäeva.
Soovi korral õmbleme tootele ka beebi nime. Nimi on trükitud siiditrükis 20mm iuse puuvillase kangaspaela peale ja seejärel õmmeldud tootele. Nime lisamine maksab 8 EUR.
Mõõdud: 11 x 11 cm
Pakime tootega kaasa ka 40cm pikkuse naturaalvalge paela, et saaksid oma lapse mängu veel mitmekesisemaks muuta ja raamatu kuhugi riputada – kas tegeluskaarte, hälli või hoopis vankri külge.

Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis, mille kohta saad lähemalt lugeda siit

Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda

Email again:
Soovin lisada tootele beebi nime. Hind 8 EUR
Paki saatmine