Täispuidust Kujundite pusle


Toote hind 34,90 EUR (koos KM)

Täispuidust käsitööna valminud kujundite pusle pakub lapsele palju mängurõõmu, arendades samaaegselt tema peenmotoorikat ja keskendumisvõimet. Pakume puslet kahe erineva sisuga - erinevates toonides kolmnurk-ring-ruut sisuga või erinevates suurustes ringidega. Kolmnurk-ring-ruut sisu saab valida mahedates pruunides-rohelistes-sinistes toonides või siis Montessori põhivärvidega - kollane, punane, sinine.

Tegemist on Montessori vahendiga. Montessori meetod põhineb lapse enda loomulikul arengul ja teadmisjanul. Kõik tegevused on lapsest lähtuvad, eesmärgiks iseseisvumise toetamine ja arendamine. Lapsest lähtuvad tegevused ei tähenda seda, et laps võib teha, mida iganes tahab, vaid seda, et kasvukeskkond vastab tema arenguvajadustele ning tal on selle raames vabadus iseseisvalt tegutseda.

Eesti Montessori Ühing soovitab:
Kolmnurk-ruut-ring pusle:
Vahend koosneb kolmest eri värvi nupuga kujundist. Kujundeid sobitades areneb nii lapse keskendusmisvõime, nägemismeel kui ka peenmotoorika. Vahend tutvustab lapsele kolme põhivärvi. Nupuga puslekujunditega töötamine toetab õige pliiatsihoiu väljakujunemist ning tugevdab käelihaseid. Kuna iga kujund sobib ainult oma õigele kohale, arendab vahend lapse probleemilahendusoskust.

Kolme ringiga pusle:
Vahend koosneb kolmest sama värvi nupuga ringist, muutujaks on ringide suurus. Lapse nägemismeel areneb, ta õpib visuaalselt ringide suurust hindama ning neid suuruse järgi järjestama. Nupuga puslekujunditega töötamine toetab õige pliiatsihoiu väljakujunemist ning tugevdab käelihaseid, areneb ka keskendumisvõime.

Sobilik lastele vanuses alates 14 elukuud.


Lisainfo:
Komplekti kuulub: ruut-ring-kolmnurk pusle või erinevas suuruses siniste ringidega pusle.
Tarneaeg:
 3-5 tööpäeva

Toote mõõdud: laius 30 cm x sügavus 15 cm x kõrgus 3,5 cm 
Mänguasjade valmistamisel on kasutatud värve ning liime, mis on ohutud väikelastele suhu pistmiseks (mürgivabad ja süljekindlad). Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Tooted on valminud Eesti metsades ühest levinumast puust - männist. Valisime männi, kuna see on oma olemuselt pehmem ja ei lõhene.

Toodetel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.


 
Email again:
Paki saatmine