Täispuidust Kujundite sorteerija sahtliga


Toote hind
59,90 EUR
  (koos KM)


Täispuidust käsitööna valminud Kujundite sorteerimise sahtel pakub väga mitmekülgset ja põnevat mängurõõmu. Väike maailmaavastaja saab kujundid (kolmnurgad, ruudud ja ringid) sahtlisse sorteerida ja peale seda sahtli avada, et need taas avastada. Sahtli saab täielikult välja tõmmata. Samuti on võimalik eemaldada ülemine plaat ja see on mõlemat pidi tagasipandav. Sahtlitega mängimine on alati väikelastele rõõmu pakkunud ja nüüd on see täiesti lubatud ja ohutu!

Tegemist on Montessori vahendiga. Montessori meetod põhineb lapse enda loomulikul arengul ja teadmisjanul. Kõik tegevused on lapsest lähtuvad, eesmärgiks iseseisvumise toetamine ja arendamine. Lapsest lähtuvad tegevused ei tähenda seda, et laps võib teha, mida iganes tahab, vaid seda, et kasvukeskkond vastab tema arenguvajadustele ning tal on selle raames vabadus iseseisvalt tegutseda.

Eesti Montessori Ühing soovitab:
Kujunditega sorteerijaga mängides areneb lapse silma-käe koostöö ning peenmotoorika. Erinevate geomeetriliste kehadega toimetades õpib laps vähehaaval neid sorteerima. Samuti kinnistab vahend eseme jäävuse mõistet. Lapsevanem näitab kõigepealt rahulike liigutustega kogu protsessi ette. Ükshaaval sorteeritakse kujundid, seejärel avatakse sahtel ja seejärel võetakse ükshaaval kujundid välja ning pannakse sahtel kinni.


Sobilik lapsele vanuses alates 14 elukuud.

Lisainfo:
Komplekti kuulub Kujundite sorteerija koos 2 kolmnurga, 2 ringi ja 2 ruuduga.
Tarneaeg:
 3-5 tööpäeva
Toote mõõdud: laius 15 cm x sügavus 15 cm x kõrgus 13 cm

Kujundid (pall, kolmnurk ja ruut) on mõõduga 4 cm.
Mänguasjade valmistamisel on kasutatud värve ning liime, mis on ohutud väikelastele suhu pistmiseks (mürgivabad ja süljekindlad). Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Tooted on valminud Eesti metsades ühest levinumast puust - männist. Valisime männi, kuna see on oma olemuselt pehmem ja ei lõhene.

Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis

Email again:
Paki saatmine