Täispuidust Kuusepuu


Toote hind 49,90 EUR (koos KM)

Täispuidust käsitööna valminud Kuusepuu pakub lapsele palju avastamisrõõmu ja mängulusti. Mänguasi on saanud inspiratsiooni Eesti metsades ühest levinumast puust - kuusest - mille kuju ja toone oleme püüdnud imiteerida.

Mänguasja saab kasutada väga mitmekülgselt - tasakaalu leidmisel ja harjutamisel torni ladudes, maja, autotee või tunneli tegemisel. Laske oma loovusel lennata ja mäng võib alata!

Mänguasi on Montessori-sõbralik. Montessori meetod põhineb lapse enda loomulikul arengul ja teadmisjanul. Kõik tegevused on lapsest lähtuvad, eesmärgiks iseseisvumise toetamine ja arendamine. Lapsest lähtuvad tegevused ei tähenda seda, et laps võib teha, mida iganes tahab, vaid seda, et kasvukeskkond vastab tema arenguvajadustele ning tal on selle raames vabadus iseseisvalt tegutseda.        
Sobib lastele alates 7-8 elukuust või kui laps oskab iseseisvalt istuda.

Lisainfo:
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva. 
Toote mõõdud: 45 x 15 cm
Toode koosneb 6 eraldiseisvast osast.
Mänguasjade valmistamisel on kasutatud värve ning liime, mis on ohutud väikelastele suhu pistmiseks (mürgivabad ja süljekindlad). Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Tooted on valminud Eesti metsades ühest levinumast puust - männist. Valisime männi, kuna see on oma olemuselt pehmem ja ei lõhene.

Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis

 
Email again:
Paki saatmine