Täispuidust Eseme jäävuse kast


Toote hind 49,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud täispuidust Eseme jäävuse kast on väikelapsele põnev avastusretk. Maja sees on kaldrada, kuhu pannes pall, veereb see õuele. Seda tegevust on põnev korrata ja palli liikumist jälgida. Pall kaob augu sisse, hetkeks seda ei näe, aga siis see veereb jälle välja. Inglise keeles  on selle mänguasja nimetus eseme jäävuse karp (object permanence box).

Tegemist on Montessori vahendiga. Montessori meetod põhineb lapse enda loomulikul arengul ja teadmisjanul. Kõik tegevused on lapsest lähtuvad, eesmärgiks iseseisvumise toetamine ja arendamine. Lapsest lähtuvad tegevused ei tähenda seda, et laps võib teha, mida iganes tahab, vaid seda, et kasvukeskkond vastab tema arenguvajadustele ning tal on selle raames vabadus iseseisvalt tegutseda.

Eesti Montessori Ühing soovitab:

Eseme jäävuse karp aitab lapsel läbi konkreetse tegevuse mõista esemete jäävuse põhimõtet: kui me eset ei parajasti ei näe, ei tähenda see, et seda eset enam pole. Samuti toetab vahend motoorika arengut ning silma ja käe koordinatsiooni arengut.

Sobilik lastele vanuses alates 7-8 elukuust.

Lisainfo:
Komplekti kuulub Eseme jäävuse kast ning 1 sinine pall.
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
Mõõdud: laius 30 cm x sügavus 15 cm x kõrgus 10 cm
Palli diameeter on 4 cm.
Mänguasjade valmistamisel on kasutatud värve ning liime, mis on ohutud väikelastele suhu pistmiseks (mürgivabad ja süljekindlad). Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Tooted on valminud Eesti metsades ühest levinumast puust - männist. Valisime männi, kuna see on oma olemuselt pehmem ja ei lõhene.

Toodetel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.Email again:
Paki saatmine