Täispuidust Pallirada


Toote hind 119,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud täispuidust Pallirada on üks populaarsemaid mänguasju väikelaste hulgas. See on mänguasi, mis pakub mängurõõmu väga erinevas vanuses lastele. Karloova Pallirada on loodud mahedates toonides, et sobituda kodusesse interjööri.

Tegemist on Montessori vahendiga. Montessori meetod põhineb lapse enda loomulikul arengul ja teadmisjanul. Kõik tegevused on lapsest lähtuvad, eesmärgiks iseseisvumise toetamine ja arendamine. Lapsest lähtuvad tegevused ei tähenda seda, et laps võib teha, mida iganes tahab, vaid seda, et kasvukeskkond vastab tema arenguvajadustele ning tal on selle raames vabadus iseseisvalt tegutseda.

Eesti Montessori Ühing soovitab:

Kui laps hakkab ennast püsti ajama, on tal võimalik pall ise rajale liikuma lasta. Lisandub lapse iseseisvus, arenevad nii üld- kui peenmotoorika. Palli veeremise jälgimine on lapse jaoks stimuleeriv, areneb silmade fokusseerimisvõime. Liikuva objekti jälgimine tugevdab silmalihaseid ning toetab hiljem kirjutamis- ja lugemissuuna omandamist. Palli teekonna piisavalt aeglane jälgimine ja veeremisel tekkiv heli on lapse jaoks põnev ning ta kordab tegevust meelsasti, samal ajal areneb keskendumisvõime. Laps tutuvub gravitatsiooni põhimõttega (kui pall ülevalt liikuma lasta, liigub see alati allapoole). Harjutus valmistab kaudselt ette hilisemaks lugemiseks.

NB! Palliraja puhul minnakse koos lapsega Palliraja juurde. Täiskasvanu näitab rahuliku ja aeglase liigutusega ette, kuidas pall läbi augu rajale veerema lasta. Samal ajal peaks püüdma mitte rääkida, et lapsel oleks võimalik oma tähelepanu täielikult palli veeremisele suunata. Kui pall on alla jõudnud, lastakse pall uuesti ülalt veerema ning innustatakse seejärel last proovima.

Sobib lastele alates 8+ elukuud või kui laps hakkab ennast püsti ajama.


Lisainfo:
Komplekti kuulub Pallirada koos 3 sinise palliga. 
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
Mõõdud: laius 43 cm x sügavus 30 cm x kõrgus 51 cm.  Palli diameeter on 4 cm.
Mänguasjade valmistamisel on kasutatud värve ning liime, mis on ohutud väikelastele suhu pistmiseks (mürgivabad ja süljekindlad). Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Tooted on valminud Eesti metsades ühest levinumast puust - männist. Valisime männi, kuna see on oma olemuselt pehmem ja ei lõhene.

Toodetel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.


 

Email again:
Paki saatmine