Suur tegelustekk 100x100cm


Toote hind 119,90 EUR (koos KM)

Eesti sajandal sünnipäeval heiskame lipud ja kaunistame oma kodud! Käsitööna lapiteki tehnikas valminud tegelustekk koos tegelusalaga on mõeldud väikesele ilmakodanikule, et alustada esimest tutvust maailmaga. Karloova tegelustekk sobib beebile juba alates sünnist.


Füsioterapeut Maarja Säde soovitab: 
Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Tegelustekil asetsevad mänguasjad muudavad lapse jaoks kõhuli olemise huvitavaks, seeläbi treenides lapse kehatüve ja kaela sirutajalihaseid ning õlavöödet. Kui Sinu beebi naudib kõhuli olemist, siis suure tõenäosusega ei teki tal probleeme lapse arengus järgnevate oluliste motoorsete oskuste õppimisega nagu seda on roomamine ja käputamine. Karloova tegelustekil asetsevad mänguasjad pakuvad Sinu lapsele visuaalset, taktiilset ehk tunnetuslikku ja helilist stimulatsiooni, seeläbi stimuleerides nägemis-, kompimis- ja kuulmismeele arengut. Karloova tegelusteki kontrastne värvigamma stimuleerib Sinu lapse nägemise arengut, sealjuures mitte liigselt koormates tema alles küpsevat närvisüsteemi.


Lisainfo:
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
Teki mõõdud: 100 x 100 cm

Tekil on 4 tegelusasja:
●  Krõbisevad ringid
●  Pitsist riba all peidus peeglike
●  Tõmmatavad puunupud
●  Ümbrikus peituv piuksuv ring

Tegelusteki kohta saad rohkem lugeda siit.


Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad
täpsemalt lugeda siit.
Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis

 
Email again:
Soovin toote pakendamist riidest kotti
Paki saatmine