Kõlisev ja krabisev Torn


Toote hind 35,90 EUR (koos KM)
Komplekt koos Beebilipuga hind 49,90 EUR (koos KM)

Pika-Hermani torn on kõigile eestlastele hästi tuntud ja nüüd on selle eeskujul meie tootevalikusse kerkinud rahvuslikes värvides torn.

Käsitööna valminud Torni rõngad on krabisevad ja kõlisevad ning nende üksteise otsa paigutamine on lusti täis mäng. Ja muidugi sobib tornitippu pidupäeva puhul heisata sini-must-valge lipu!


Füsioterapeut Maarja Säde soovitab:

Karloova Torn on mõeldud selleks, et arendada Sinu lapse käelist osavust ning loogilist mõtlemist. Kontrastne (ja mustriline) värvigamma aitab kaasa Sinu lapse nägemise arengule. Krõbisevad ja kõlisevad rõngad stimuleerivad Sinu lapse kuulmise arengut. Mänguasja väiksemaid rõngaid saab kasutada ka haaramise harjutamiseks ning iseseisvaks mänguks.


Lisainfo:
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
Mõõdud: 20 x 16 cm. Kõige suurem rõngas on diameetriga 16 cm ja kõige väiksem 10 cm. Kokku on 5 rõngast. Keskmiseks osaks on tugev torn, kuhu rõngaid laduda.
Torni 2 rõngast kõlisevad ning 3 rõngast krabisevad.
Torni juurde ei kuulu Beebilipp, selle saab eraldi soovi korral soetada.

Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda siit.  .

Toodetel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.


 

Email again:
Paki saatmine