Padjakuhi


Toote hind 19,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud Padjakuhi koosneb kolmest eraldiseisvast ja üksteise külge krõpsuga kinnituvast patjadest. See on põnev avastusretk, kus võid avastada oma peegelpildi ja milles on peidus erinevad helid - krõbisevad ja kõlisevad. Padjakuhja saab kasutada väga mitmekülgselt - riputades see tegeluskaartele lapsele avastamiseks või andes erinevate osadena mängimiseks. Sobib kasutamiseks tegeluskaarte küljes juba sünnist.

Füsioterapeut Maarja Säde soovitab:
Erineva heliga padjakesed stimuleerivad Sinu lapse kuulmise arengut. Padjakeste erinev suurus õpetab last aru saama mõistest väiksem või suurem. Padjakeste erinev värvus stimuleerib Sinu lapse nägemise arengut. Võimalus patju üksteise otsa laduda ja lahti võtta treenib Sinu lapse käelist osavust ning arendab tema peenmotoorikat.

Lisainfo:
Tarneaeg:
2-3 tööpäeva. Kui lisame ka beebi nime, siis 3-5 tööpäeva.
Soovi korral õmbleme tootele ka beebi nime. Nimi on trükitud siiditrükis 20mm laiuse puuvillase kangaspaela peale ja seejärel õmmeldud tootele. Nime lisamine maksab 8 EUR.
Mõõdud: kõrgus 18 cm; suur peegliga padi 15 x 15 cm; keskmine krõbisev padi 11 x 11 cm; väike kõlisev padi 8 x 8 cm

Pakime tootega kaasa ka 40cm pikkuse naturaalvalge paela, et saaksid oma lapse mängu veel mitmekesisemaks muuta ja padjakuhja kuhugi riputada – kas tegeluskaarte, hälli või hoopis vankri külge.

Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.
Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda siit.
 

Email again:
Soovin lisada beebi nime. Hind 8 EUR
Paki saatmine