Suur Tegelustekk 120x120cm


Toote hind 129,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud Karloova Tegelustekk on vahva mänguplats, millelt on hea alustada oma esimest tutvust maailmaga!


Füsioterapeut Maarja Säde soovitab:
Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Tegelusteki lisaäärtel asetsevad mänguasjad muudavad lapse jaoks kõhuli olemise huvitavaks, seeläbi treenides lapse kehatüve ja kaela sirutajalihaseid ning õlavöödet. Kui Sinu beebi naudib kõhuli olemist, siis suure tõenäosusega ei teki tal probleeme lapse arengus järgnevate oluliste motoorsete oskuste õppimisega - roomamine ja käputamine. Karloova tegelusteki lisaäärtel asetsevad mänguasjad pakuvad Sinu lapsele visuaalset, taktiilset ehk tunnetuslikku ja helilist stimulatsiooni, seeläbi stimuleerides nägemis-, kompimis- ja kuulmismeele arengut. Karloova tegelusteki mõnusalt mahedates toonides, kuid kontrastne, värvigamma stimuleerib Sinu lapse nägemise arengut, sealjuures mitte liigselt koormates tema alles küpsevat närvisüsteemi.


Lisainfo:
Soovi korral õmbleme tootele ka beebi nime. Nimi on trükitud siiditrükis 20mm laiuse puuvillase kangaspaela peale ja seejärel õmmeldud tootele. Nime lisamine maksab 8 EUR.
Teki mõõdud: 120 x 120 cm
Teki äärtes on 4 tegelusasja:
●  Krõbisevad ringid
●  Pitsist riba all peidus peeglike
●  Tõmmatavad puunupud
●  Ümbrikus peituv piuksuv ring

Vaata ka meie tegelustekke Väikese printsi ja Väikese printsessi kollektsiooni alt.
Tegelusteki kohta saad rohkem lugeda siit.
Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda siit. 


Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.
 

Email again:
Soovin tegelustekile lisada ka beebi nime. Hind 8 EUR
Soovin toote pakendamist riidest kotti
Paki saatmine