Suur Tegelustekk 120x120cm koos tegeluskaartega


Toote hind 179,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud Karloova tegelustekk koos tegeluskaartega ning erinevatest kujunditest mänguasjadega on vahva mänguplats, millelt on hea alustada oma esimest tutvust maailmaga!


Füsioterapeut Maarja Säde soovitab:
Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Karloova tegelusteki mängukaare keskel asetsevad mänguasjad soodustavad Sinu lapse sümmeetrilise asendi arengut, stimuleerivad käte keskjoonele toomist ja toetavad seeläbi ka peenmotoorika ning silm-käsi koordinatsiooni arengut. Karloova tegelusteki mängukaarel asetsevatesse aasadesse on võimalik ise mänguasju juurde lisada ja eemaldada.

Tegelusteki lisaäärtel asetsevad mänguasjad muudavad lapse jaoks kõhuli olemise huvitavaks, seeläbi treenides lapse kehatüve ja kaela sirutajalihaseid ning õlavöödet. Kui Sinu beebi naudib kõhuli olemist, siis suure tõenäosusega ei teki tal probleeme lapse arengus järgnevate oluliste motoorsete oskuste õppimisega - roomamine ja käputamine. Karloova tegelusteki lisaäärtel asetsevad mänguasjad pakuvad Sinu lapsele visuaalset, taktiilset ehk tunnetuslikku ja helilist stimulatsiooni, seeläbi stimuleerides nägemis-, kompimis- ja kuulmismeele arengut. Karloova tegelusteki mõnusalt mahedates toonides, kuid kontrastne, värvigamma stimuleerib Sinu lapse nägemise arengut, sealjuures mitte liigselt koormates tema alles küpsevat närvisüsteemi.


Lisainfo:
Soovi korral õmbleme tootele ka beebi nime. Nimi on trükitud siiditrükis 20mm laiuse puuvillase kangaspaela peale ja seejärel õmmeldud tootele. Nime lisamine maksab 8 EUR.
Teki mõõdud: 120 x 120 cm
Teki äärtes on 4 tegelusasja:
●  Krõbisevad ringid
●  Pitsist riba all peidus peeglike
●  Tõmmatavad puunupud
●  Ümbrikus peituv piuksuv ring
Tegelustekil on õiges mõõtkavas mõõdulint, millega saad oma beebi kasvul silma peal hoida.
Tegeluskaarte küljes on 3 mänguasja:
●  Ring (kõrinaga) läbimõõduga 10 cm
●  Krabisev kolmnurk 10 x 9 cm
●  Peegliga ruut 10 x 10 cm
Tegeluskaared kinnituvad tekile põhja alt krõpsupaeltega, seega on neid lihtne eemaldada lapse kasvades.


Tegelustekkide mõõdud on analoogsed, seega on võimalik tellida tegeluskaared ka Väikese printsi ja väikese printsessi kollektsiooni alt.

Tegelusteki kohta saad rohkem lugeda siit.
Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda siit. 

Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.
 

Email again:
Soovin lisada tegelustekil beebi nime. Hind 8 EUR
Soovin toote pakendamist riidest kotti
Paki saatmine