Tegelusrätt koos puidust rõngaga


Toote hind 24,90 EUR (koos KM)
Toote hind ilma pakendita 22,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud ja närimisrõngaga varustatud Tegelusrätt on suurepärane beebi esimene mänguasi, pakkudes mitmekülgset tegutsemisrõõmu. Tegelusrätt on beebile ka suurepärane mänguasi voodis kaissu võtmiseks turvaelemendina.

Füsioterapeut Maarja Säde soovitab:
Karloova tegelusrätt on valmistatud erineva tekstuuriga materjalidest selleks, et stimuleerida Sinu beebi kompimismeele arengut. Tegelusräti küljes asuvad aasakesed ning närmisrõngas arendavad Sinu lapse peenomotoorikat ning silm-käsi-suu koordinatsiooni. Karloova tegelusrätti on Sinu beebil väga kerge käes hoida, sõrmitseda ja haarata ning see on kindlasti asendamatu kaaslane hammaste tuleku perioodil.

Lisainfo:
Tarneaeg:
2-3 tööpäeva. Kui lisame ka beebi nime, siis 3-5 tööpäeva.
Soovi korral õmbleme tootele ka beebi nime. Nimi on trükitud siiditrükis 20mm laiuse puuvillase kangaspaela peale ja seejärel õmmeldud tootele. Nime lisamine maksab 8 EUR.
Mõõdud: 28 x 28cm

Mahedates roosades ning sinistes toonides Tegelusrätid on saadaval meie Väikese printsi ja väikese printsessi kollektsiooni all.
Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda siit. Puidust rõngas on valmistatud käsitööna Eestis, mitmekordselt lihvitud ja vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on süljekindel ja sobilik beebidele suhu panemiseks.
Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis, mille kohta saad lähemalt lugeda siit

Email again:
Soovin lisada tootele beebi nime. Hind 8 EUR
Soovin toote tellida:
Paki saatmine