Väike Tegelustekk 80x80cm


Toote hind 64,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud Karloova Tegelustekk koos tegeluskaartega ning erinevatest kujunditest mänguasjadega on vahva mänguplats, millelt on hea alustada oma esimest tutvust maailmaga! Karloova Tegelustekk sobib beebile juba alates sünnist.

Füsioterapeut Maarja Säde soovitab:
Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Karloova tegelusteki mängukaare keskel asetsevad mänguasjad soodustavad Sinu lapse sümmeetrilise asendi arengut, stimuleerivad käte keskjoonele toomist ja toetavad seeläbi ka peenmotoorika ja silm-käsi koordinatsiooni arengut. Karloova tegelusteki mängukaarel asetsevatesse aasadesse on võimalik ise mänguasju juurde lisada ja eemaldada. Selleks, et veelgi enam soodustada beebi keskjoonele vaatamist ja käte keskjoonele toomist on parim esialgu eemaldada huviobjektid külgedelt ning asetada vaid üks mänguasi beebi keskjoonele. Lapse arendes ja kasvades on Sul võimalus lisada ka teistesse aasadesse mänguasju, et lapsel tekiks huvi oma ümbruse uurimise ning küljele ja seejärel kõhule pööramise vastu. Samuti saad väga hõlpsalt vahetada keskjoonel rippuvat mänguasja siis, kui laps on kaotanud huvi enda ees asetseva objekti vastu.

Lisainfo:
Tarneaeg:
2-3 tööpäeva
Teki mõõdud: 80 x 80 cm
Vaata tegelustekke ka Väikese printsi ja väikese printsessi kollektsiooni alt.

Tegelusteki kohta saad rohkem lugeda siit.
Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda siit. 

 
Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.
 

Email again:
Soovin toote pakendamist riidest kotti
Paki saatmine