Väike Tegelustekk 80x80cm koos tegeluskaartega


Toote hind 114,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud Karloova Tegelustekk koos tegeluskaartega ning erinevatest kujunditest mänguasjadega on vahva mänguplats, millelt on hea alustada oma esimest tutvust maailmaga! Karloova Tegelustekk sobib beebile juba alates sünnist.

Füsioterapeut Maarja Säde soovitab:
Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Karloova tegelusteki mängukaare keskel asetsevad mänguasjad soodustavad Sinu lapse sümmeetrilise asendi arengut, stimuleerivad käte keskjoonele toomist ja toetavad seeläbi ka peenmotoorika ja silm-käsi koordinatsiooni arengut. Karloova tegelusteki mängukaarel asetsevatesse aasadesse on võimalik ise mänguasju juurde lisada ja eemaldada. Selleks, et veelgi enam soodustada beebi keskjoonele vaatamist ja käte keskjoonele toomist on parim esialgu eemaldada huviobjektid külgedelt ning asetada vaid üks mänguasi beebi keskjoonele. Lapse arendes ja kasvades on Sul võimalus lisada ka teistesse aasadesse mänguasju, et lapsel tekiks huvi oma ümbruse uurimise ning küljele ja seejärel kõhule pööramise vastu. Samuti saad väga hõlpsalt vahetada keskjoonel rippuvat mänguasja siis, kui laps on kaotanud huvi enda ees asetseva objekti vastu.

Lisainfo:
Tarneaeg:
2-3 tööpäeva. Kui lisame ka beebi nime, siis 3-5 tööpäeva.
Soovi korral õmbleme tootele ka beebi nime. Nimi on trükitud siiditrükis 20mm laiuse puuvillase kangaspaela peale ja seejärel õmmeldud tegeluskaartele. Nime lisamine maksab 8 EUR.
Teki mõõdud: 80 x 80 cm
Tegeluskaarte küljes on 3 mänguasja:
●  Ring (kõrinaga) läbimõõduga 10 cm
●  Krabisev kolmnurk 10 x 9 cm
●  Peegliga ruut 10 x 10 cm
Tegeluskaared kinnituvad tekile põhja alt krõpsupaeltega, seega on neid lihtne eemaldada lapse kasvades.

Tegelustekkide mõõdud on analoogsed, seega on võimalik tellida tegeluskaared ka Väikese printsi ja väikese printsessi kollektsiooni alt.
Tegelusteki kohta saad rohkem lugeda siit.
Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda siit. 
 
Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.
 

Email again:
Soovin toote pakendamist riidest kotti
Soovin tootele lisada beebi nime. Hind 8 EUR
Paki saatmine