Täispuidust Riietusraam


Toote hind 29,90 EUR (1 sisuga)
Toote hind 43,90 EUR (2 sisuga)
Toote hind 57,90 EUR (3 sisuga)
Toote hind 69,90 EUR (4 sisuga)
Toote hind 79,90 EUR (5 sisuga)

Täispuidust valminud Riietusraam õpetab lapsele eluks vajalikke oskusi läbi mängulise elemendi. Riietusraamil on kaks erinevat ja kergesti vahetatavat sisu - nööpide ja lukuga. Riidest sisud on vahetavad krõpsudega toote tagumiselt küljelt, mida on lihtne teha ka lapsel endal. Oleme mõelnud nii väikeste printside kui printsesside peale, seega on Riietusraami võimalik osta nii sinistes kui roosades toonides sisuga.

Tegemist on Montessori vahendiga. Montessori meetod põhineb lapse enda loomulikul arengul ja teadmisjanul. Kõik tegevused on lapsest lähtuvad, eesmärgiks iseseisvumise toetamine ja arendamine. Lapsest lähtuvad tegevused ei tähenda seda, et laps võib teha, mida iganes tahab, vaid seda, et kasvukeskkond vastab tema arenguvajadustele ning tal on selle raames vabadus iseseisvalt tegutseda.


Eesti Montessori Ühing soovitab: 

Riietusraami abil harjutab laps erinevaid riietumisega seotud oskusi nagu nööpimine, luku lahti tegemine ja kinnipanemine. Korraga tegeletakse ainult ühe uue oskuse harjutamisega. Riietusraamiga mängides areneb lapse keskendumisvõime. Enese eest hoolitsemise oskus toetab lapse iseseisvumist. Läbi käelise tegevuse areneb peenmotoorika ning silma-käe koostöö.

Sobilik lapsele vanuses alates 18 elukuud.

Lisainfo:

Komplekti kuulub puidust Riietusraam koos ühe või mitme sisuga. Võimalus valida erinevate sisude vahel - nööpide, lukuga, trukkidega, krõpsuga ja pannaldega
Tarneaeg:
3-5 tööpäeva
Mõõdud: laius 30 cm x kõrgus 30 cm x sügavus 2,5 cm
Mänguasjade valmistamisel on kasutatud värve ning liime, mis on ohutud väikelastele suhu pistmiseks (mürgivabad ja süljekindlad). Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Tooted on valminud Eesti metsades ühest levinumast puust - männist. Valisime männi, kuna see on oma olemuselt pehmem ja ei lõhene.

Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad
täpsemalt lugeda siit.  

Toodetel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.
 

Email again:
Lisada Riietusraamile sisud:
Paki saatmine