Tegelusrätt koos puidust rõngaga


Toote hind 24,90 EUR (koos KM)
Toote hind ilma pakendita 22,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud haaramisrõngaga varustatud Tegelusrätt on suurepärane beebi esimene mänguasi, pakkudes mitmekülgset tegutsemisrõõmu. Tegelusrätt on beebile ka armsaks kaaslaseks voodis, kaissu võtmiseks turvaelemendina.

Füsioterapeut Maarja Säde soovitab: 
Karloova tegelusrätt on valmistatud erineva tekstuuriga materjalidest selleks, et stimuleerida Sinu beebi kompimismeele arengut. Tegelusräti küljes asuvad aasakesed ning närmisrõngas arendavad Sinu lapse peenomotoorikat ning silm-käsi-suu koordinatsiooni. Karloova Tegelusrätti on Sinu beebil väga kerge käes hoida, sõrmitseda ja haarata ning see on kindlasti asendamatu kaaslane hammaste tuleku perioodil.

Lisainfo:
Soovi korral õmbleme tootele ka beebi nime. Nimi on trükitud siiditrükis 20mm laiuse puuvillase kangaspaela peale ja seejärel õmmeldud tootele. Nime lisamise hind 8 EUR.
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva. Kui lisame ka beebi nime, siis 3-5 tööpäeva.
Mõõdud: 28 x28 cm
Värvus: sinine või roosa
Pruunides toonides tegelusrätt on saadaval ka Hea alguse kollektsiooni all.
Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad
täpsemalt lugeda siit. Puidust rõngas on valmistatud käsitööna Eestis, mitmekordselt lihvitud ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik beebidele suhu panemiseks.
Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis, mille kohta saad lähemalt lugeda siit

Email again:
Soovin toote tellida:
Soovin lisada tootele beebi nime. Hind 8 EUR
Paki saatmine