Beebipakk Tegelusräti ja Võlukepiga


Toote hind 39,90 EUR (koos KM)
Toote hind koos õnnitluskaardiga 40,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud kõlisev Võlukepp täidab kõik Väikese printsi ja Väikese printsessi soovid. Sellega võib isegi maailma muuta! Käsitööna valminud haaramisrõngaga varustatud Tegelusrätt on suurepärane beebi esimene mänguasi, pakkudes mitmekülgset tegutsemisrõõmu.


Füsioterapeut Maarja Säde soovitab: 

Võlukepi peenike vars ning kergus muudavad mänguasja Sinu beebi jaoks kergesti haaratavaks, stimuleerides seeläbi tema peenmotoorika ning silm-käsi koordinatsiooni arengut. Mänguasja heli (kõlisemine) stimuleerib Sinu lapse kuulmise arengut. Võlukepp on suurepärane mänguasi beebile, kes alles harjutab haaramist. Kuna mänguasi on väga kerge, siis koordineerimatute liigutuste esinemise korral ei saa beebi sellega endale viga teha.

Karloova Tegelusrätt on valmistatud erineva tekstuuriga materjalidest selleks, et stimuleerida Sinu beebi kompimismeele arengut. Tegelusräti küljes asuvad aasakesed ning närmisrõngas arendavad Sinu lapse peenomotoorikat ning silm-käsi-suu koordinatsiooni. Karloova Tegelusrätti on Sinu beebil väga kerge käes hoida, sõrmitseda ja haarata ning see on kindlasti asendamatu kaaslane hammaste tuleku perioodil. Tegelusrätt on sobilik beebile alates kolmandast elukuust

Lisainfo:
Soovi korral õmbleme Tegelusrätile ka beebi nime. Nimi on trükitud siiditrükis 20mm laiuse puuvillase kangaspaela peale ja seejärel õmmeldud tootele. Nime lisamine tootele maksab lisaks 8 EUR.
Pakendame tooted kaunisse karpi, et neid oleks uhke kinkida!
Tarneaeg:
2-3 tööpäeva
Pakendis on Võlukepp ja Tegelusrätt.
Võlukepi mõõdud: 9 x 15 cm
Võlukepi värvus: sinine või roosa
Tegelusräti mõõdud: 28 x 28 cm
Tegelusräti värvus: sinine, roosa või pruun

Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda siit.  Puidust rõngas on valmistatud käsitööna Eestis, mitmekordselt lihvitud ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik beebidele suhu panemiseks.

Toodetel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.
 

Email again:
Soovin Tegelusrätile lisada ka beebi nime (hinnaga 8 EUR)
Paki saatmine