Suur Tegelustekk 120x120cm


Toote hind 129,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud tegelustekk on mõeldud väikesele printsile või väikesele printsessile, et alustada esimest tutvust maailmaga. Kujunditest moodustub loss ning kui veel haaramisulatuses on võlukepp, saad täita kõik oma soovid. Karloova tegelustekk sobib beebile juba alates sünnist.


Füsioterapeut Maarja Säde soovitab: 
Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Tegelusteki lisaäärtel asetsevad mänguasjad muudavad lapse jaoks kõhuli olemise huvitavaks, seeläbi treenides lapse kehatüve ja kaela sirutajalihaseid ning õlavöödet. Kui Sinu beebi naudib kõhuli olemist, siis suure tõenäosusega ei teki tal probleeme lapse arengus järgnevate oluliste motoorsete oskuste õppimisega nagu seda on roomamine ja käputamine.

Karloova tegelusteki lisaäärtel asetsevad mänguasjad pakuvad Sinu lapsele visuaalset, taktiilset ehk tunnetuslikku ja helilist stimulatsiooni, seeläbi stimuleerides nägemis-, kompimis- ja kuulmismeele arengut. Karloova tegelusteki mõnusalt mahedates toonides, kuid kontrastne, värvigamma stimuleerib Sinu lapse nägemise arengut, sealjuures mitte liigselt koormates tema alles küpsevat närvisüsteemi.


Lisainfo:
Soovi korral õmbleme tootele ka beebi nime. Nimi on trükitud siiditrükis 20mm laiuse puuvillase kangaspaela peale ja seejärel õmmeldud tootele. Nime lisamise hind 8 EUR.
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva. Kui lisame ka beebi nime, siis 3-5 tööpäeva.
Teki mõõdud: 120 x 120 cm

Värvus: sinine või roosa
Teki äärtes on 4 tegelusasja:
●  Krõbisevad ringid
●  Pitsist riba all peidus peeglike
●  Tõmmatavad puunupud
●  Ümbrikus peituv piuksuv täheke

Tegelusteki ääres on ka õiges mõõtkavas mõõdulint, millega saab beebi kasvamisel pilku peal hoida.
Tegelusteki kohta saad rohkem lugeda siit.
Vaata meie tegelustekke ka Hea alguse kollektsiooni alt.
Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda siit.
Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis


Email again:
Soovin toote pakendamist riidest kotti
Soovin lisada beebi nime tootele. Hind 8 EUR
Paki saatmine