Väike Tegelustekk 80x80cm


Toote hind 64,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud lapiteki tehnikas tegelustekk on mõeldud väikesele printsile või väikesele printsessile, et alustada esimest tutvust maailmaga. Karloova tegelustekk sobib beebile juba alates sünnist.

Füsioterapeut Maarja Säde soovitab:
Tegelustekk on parim paik Sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Karloova tegelusteki mängukaare keskel asetsevad mänguasjad soodustavad Sinu lapse sümmeetrilise asendi arengut, stimuleerivad käte keskjoonele toomist ja toetavad seeläbi ka peenmotoorika ja silm-käsi koordinatsiooni arengut. Karloova tegelusteki mängukaarel asetsevatesse aasadesse on Sinul endal võimalik ise mänguasju juurde lisada ja eemaldada. Selleks, et veelgi enam soodustada beebi keskjoonele vaatamist ja käte keskjoonele toomist on parim esialgu eemaldada huviobjektid külgedelt ning asetada vaid üks mänguasi beebi keskjoonele. Lapse arendes ja kasvades on Sul võimalus lisada ka teistesse aasadesse mänguasju, et lapsel tekiks huvi oma ümbruse uurimise ning küljele ja seejärel kõhule pööramise vastu. Samuti saad Sa ise väga hõlpsalt vahetada keskjoonel rippuvat mänguasja siis, kui Sinu laps on kaotanud huvi enda ees asetseva objekti vastu.

Lisainfo:
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
Teki mõõdud: 80 x 80 cm
Värvus: sinine või roosa
Vaata meie tegelustekke ka Hea alguse kollektsiooni alt.
Meie kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad
täpsemalt lugeda siit.
Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.

Email again:
Soovin toote pakendamist riidest kotti
Paki saatmine