Beebipakk Tegelusräti ja Tegelusraamatuga


Toote hind 48,90 EUR (koos KM)
Toote hind koos õnnitluskaardiga 49,90 EUR (koos KM)

Käsitööna valminud ja närimisrõngaga varustatud Tegelusrätt on suurepärane beebi esimene mänguasi, pakkudes mitmekülgset tegutsemisrõõmu. Käsitööna valminud Esimene raamat seletab lihtsate kujundite abil kodu, kus kõik hea saab alguse.


Füsioterapeut Maarja Säde soovitab:

Karloova Tegelusrätt on valmistatud erineva tekstuuriga materjalidest selleks, et stimuleerida Sinu beebi kompimismeele arengut. Tegelusräti küljes asuvad aasakesed ning närmisrõngas arendavad Sinu lapse peenomotoorikat ning silm-käsi-suu koordinatsiooni. Karloova Tegelusrätti on Sinu beebil väga kerge käes hoida, sõrmitseda ja haarata ning see on kindlasti asendamatu kaaslane hammaste tuleku perioodil. Tegelusrätt on sobilik beebile alates kolmandast elukuust.


Riidest krõbisev tegelusraamat võimaldab Sinu lapsel arendada ja treenida haaramisoskust. Põnev krabisemise heli stimuleerib Sinu lapse kuulmise arengut ning muudab tegelusraamatu lapse jaoks väga huvitavaks mänguasjaks. Erinevate värvustega kujutatud kujundid raamatus stimuleerivad lapse nägemise arengut ning kujunditest moodustuv maja kujutis arendab Sinu lapse loogilist mõtlemist. Tegelusraamat on haaramisoskuse õppimise jaoks sobilik mänguasi beebile alates kolmandast elukuust, kuid emme-issi süles võib ta seda uudistada juba alates sünnist.

Lisainfo:
Soovi korral õmbleme Tegelusrätile või Tegelusraamatule beebi nime. Nimi on trükitud siiditrükis 20mm laiuse puuvillase kangaspaela peale ja seejärel õmmeldud tootele. Nime lisamine tootele maksab lisaks 8 EUR.
Pakendame tooted kaunisse karpi, et neid oleks uhke kinkida!
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva , nime lisamisega 3-5 tööpäeva
Pakendis on Tegelusraamat
ja Tegelusrätt.

Raamatu mõõdud: 11 x 11 cm
Tegelusräti mõõdud: 28 x 28 cm
Tegelusräti värvus: sinine, roosa või pruun

Kangad on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, samuti kasutame puuvillase kanga ülejääki rõivatööstustest. Meie kangaste ja materjalide kohta saad täpsemalt lugeda siit.  Puidust rõngas on valmistatud käsitööna Eestis, mitmekordselt lihvitud ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik beebidele suhu panemiseks.

Toodetel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE - vastavusmärgis.


 

Email again:
Soovin lisada Tegelusrätile beebi nime (hinnaga 8 EUR)
Paki saatmine